Фахівцям

Алгоритм діагностики та лікування геморою для лікарів загальної практики

Геморой – одне з найпоширенішихзахворювань людини. За даними різних авторів, його поширеність у соціально-активного населення працездатного віку коливається від 140 до 160 випадків на 1000 дорослого населення. Читати далі

  Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies Якщо вам необхідна додаткова інформація, будь-ласка, ознайомтесь з умовами використання сайту та політикою про конфіденційність.
  X
  Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

  Цей розділ призначений для медичних та фармацевтичних працівників.

  Інформаційні матеріали про лікарські засоби, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані виключно для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування.

  У разі, якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

  Просимо підтвердити, що Ви є медичним або фармацевтичним працівником та згідні на отримання інформації про лікарські засоби.

  Так
  Ні